Skip to content

Rehabilitacja sportowa

Sport to zdrowie, jednakże przy nawet niewielkiej aktywności fizycznej mogą zdarzyć się kontuzje, które warto skonsultować ze specjalistą. Nieleczone urazy mimo złagodzenia bólu środkami farmakologicznymi nie odejdą w zapomnienie. Uraz będzie o sobie przypominał w najmniej oczekiwanym momencie, a im dłuższa zwłoka we włączeniu rehabilitacji w życie, tym większy problem z całkowitym wyleczeniem kontuzji.

W naszym ośrodku przygotowaliśmy kompleksowy plan działania dopasowany do indywidualnych potrzeb. Do dyspozycji naszych pacjentów oddajemy wykwalifikowany zespół, który specjalizuje się w rehabilitacji sportowej od wielu lat. Oferujemy jakość, rzetelność i profesjonalizm, dzięki czemu etap rekonwalescencji będzie nie tylko szybki, ale przede wszystkim efektywny.

Jak wygląda rehabilitacja sportowa w Revita w Lublinie?

Wbrew pozorom usługi rehabilitacji sportowej w Revita w Lublinie nie ograniczają się jedynie do działań po kontuzji, ale i wielu innych, które przywrócą sprawność sportową w trudnych momentach. Regeneracja i odpowiednio dopasowane ćwiczenia są szczególnie ważne w przypadku sportów wyczynowych i dłuższych dystansów związanych z rywalizacją sportową. Wówczas sportowiec narażony jest na kontuzje, które początkowo mogą być bagatelizowane przez wysoki poziom adrenaliny we krwi.

W naszej klinice dopasowujemy etapy przywracania do pełnej sprawności w kilku krokach, z uwzględnieniem wszelkich czynników, na które pacjent narażony jest w życiu codziennym. Dbamy o komfort i bezpieczeństwo, ponieważ zdajemy sobie sprawę, jak istotną wartością jest pełna sprawność fizyczna dla sportowca, osoby kochającej aktywność fizyczną. Wykorzystujemy potencjał tradycyjnych rozwiązań, jak również nowoczesnych sprzętów. Proponowane przez nas zajęcia są w pełni kompatybilne z uprawianą przez pacjenta dyscypliną sportową, co ogranicza ryzyko kontuzji w przyszłości.

Wybierz rehabilitację sportową u profesjonalistów

W przypadku jakichkolwiek metod leczenia poprzez rehabilitacje czy fizjoterapię, niezależnie od kontuzji i odczuwanego dyskomfortu, najważniejszym czynnikiem jest wybór usług wykwalifikowanych specjalistów. W naszej klinice do dyspozycji pacjentów oddajemy zespół, które nie tylko ma wymagane kompetencje i umiejętności, ale przede wszystkim dysponuje wieloletnią praktyką zawodową. Zarówno znajomość dostępnych możliwości, jak i wiedza anatomiczna gwarantują efektywne rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb i preferencji.

Zachęcamy do skorzystania z usług rehabilitacji sportowej w Lublinie, gdzie proces rekonwalescencji pozwoli uniknąć negatywnych skutków dla zdrowia i sprawności fizycznej.

Scroll To Top